Tuvojas Alfa kursa jaunā sezona Bolderājā!

Šis ir laiks, kad jautājumu ir vairāk nekā atbilžu. Iespējams, arī Tev šis citādais laiks un apstākļi, kādos dzīvojam, joprojām ir likuši uzdot lielākus jautājumus nekā citkārt. Nereti tie ir jautājumi, par kuriem ne vienmēr jūtamies ērti runāt. Dažkārt vienkārši trūkst cilvēku, kuriem patiesi uzticēties. Ko iesākt ar bailēm? Kur atrast mieru? Kāpēc Dievs pieļauj slimibas un karus? Vai šai dzīvei ir turpinājums? Vai Dievs ir? Un kas Viņš ir? Vai Dievs par mani nav aizmirsis? Par šiem un daudziem citiem jautājumiem runāsim Alfa kursā.

 Alfa kurss sāksies 2.novembrī un notiks trešdienu vakaros plkst.19.00 Bolderājas luterāņu baznīcā – Lielā iela 45.

Pieteikšanās līdz 29.oktobrim 👉🏻 https://ej.uz/AlfaBolderaja2022_10
Vairāk info:https://bolderajasdraudze.lv/alfa-kurss/ vai sazinoties: alfabolderaja@gmail.com, 26873380.

Kursa norise gan latviešu, gan krievu valodā.

Alfa ir iknedēļas nodarbību cikls, kas ikvienam sniedz iespēju brīvā gaisotnē iepazīties ar kristīgās ticības pamatiem.  Alfa kurss paredzēts ikvienam, kurš vēlas ieraudzīt ko vairāk, vēlas rast atbildes uz vissvarīgākajiem savas dzīves jautājumiem. Kurss būs aktuāls, ja vēlies iepazīt kristietību, esi jauns kristietis, nesen pievienojies draudzei, vēlies atsvaidzināt pamatzināšanas kristīgajā ticībā, vai arī šaubies un neesi vēl skaidri izšķīries par savu piederību kristīgajai Baznīcai.

Kurss tiek veidots mazās grupās, kurās ir ap 10–12 dalībnieku. Vakars iesākas ar kopīgām dziesmām un lekciju. Ik nedēļu tiek lasīta lekcija, kurā tiek aplūkoti un skaidroti dažādi kristīgās ticības aspekti. Pēc lekcijas ir mazo grupu diskusijas par lekcijā dzirdēto. Īpaši nozīmīga ir dažādu viedokļu apmaiņa, kā arī brīvība, uzticamība un neformālā gaisotne. Alfa kurss ir vieta, kur neviens jautājums nav pārāk naidīgs vai muļķīgs. Tu vari jautāt jebko.

Alfa kurss ilgst 11 nedēļu, kursa laikā ieplānota kopīga nedēļas nogale. Tiem, kuri pēc Alfa kursa vēlēsies kristīties vai iesvētīties, piecās Iesvētes mācības nodarbībās būs iespēja iepazīties ar Evaņģēliski luteriskās Baznīcas mācību.

 Uz tikšanos Alfā! Piesakies jau tagad!