Brīvība kristū

Šajā pavasara sezonā, no 15.marta, Bolderājas draudzē norisināsies kurss “Brīvība Kristū”. Šis kurss ir paredzēts ikvienam kristietim – gan tiem, kuriem ir jau ilgstoša ticības pieredze, gan arī tiem, kuri tikai nupat ir izvēlējušies sekot Jēzum. Kursā ietvertas tādas tēmas kā “Mūsu ikdienas izvēles”, “Kā salauzt pagātnes varu”, “Piedot no sirds”, “Palikt uz pareizā ceļa” un citas. Kurss ir veidots tā, lai palīdzētu ieraudzīt, kas mums traucē pieņemt un izdzīvot savu patieso identitāti, kas mums ir dota caur Jēzu Kristu, kā arī spert soļus, lai piedzīvotu Dieva Mīlestību visā tās pilnībā. Jēzus caur savu nāvi pie krusta ir devis mums brīvību no grēka varas, devis iespēju dzīvot patiesā brīvībā ik dienas, un tikai no mums pašiem ir atkarīgs, vai šo dāvanu pieņemam, vai nē.

“Brīvība Kristū” ietver 13 nodarbības un nedēļas nogales izbraukumu divu dienu garumā. Kursa nodarbību formāts līdzinās Alfa kursa formātam – nodarbības sākumā slavēšana, kam seko uzruna un pārrunas mazākās grupās. Lekcijas lasīs gan draudzes mācītājs, gan vieslektori.

Kursu organizē LELB Bolderājas draudze un tas norisināsies trešdienu vakaros no 15.marta pl.18.30 dienas centra “Dzīvības aka” telpās Mežrozīšu ielā 43. Lūdzam līdzi ņemt maiņas apavus.

Lūdzam aizpildīt pieteikšanās anketu: https://ej.uz/BrivibaKristu2023


Kāds no kursa Brīvība Kristū dalībniekiem, liecinot par savu pieredzi, raksta: 

“Kurss “Brīvība Kristū” ir kā pamācošs un dziedinošs ceļš, kura laikā Dievs mums katram liek ieraudzīt tās bedres, melus, lamatas, kurās ik dienas iekrītam, kurām noticam un kurās turpinām dzīvot. Kursa laikā mums ir iespēja ne tikai ieraudzīt nepatiesās lietas, kurās tik bieži sapinamies, bet arī iemācīties, kā pret tām cīnīties. Ko man ir devis šis kurss? Tas man lika vēlreiz izvērtēt savas attiecības ar Dievu. Padomāt par to, cik lielā mērā es ļauju Dievam ienākt savā dzīvē. Es lasu, klausos, mēģinu izprast Dieva vārdu, bet – vai es mēģinu tam arī atbildēt? Cik liela ir mana vēlme atbildēt un uzticēties Dievam?  Šie bija galvenie jautājumi, ko sev uzdevu. Un tieši kursa laikā piedzīvoju īpašu atgadījumu personiskajā dzīvē, kas lika vēlreiz izvērtēt savas attiecības ar Dievu un ieraudzīt tās jaunā gaismā. Dievs uzrunāja mani ļoti īpašā veidā, un tajā brīdī es sapratu, ka man ir jāmainās, ka es nevaru turpināt dzīvot tāpat kā iepriekš. Caur patiesi sāpīgu pieredzi es ieraudzīju, cik mīlošs un gādīgs Dievs ir un cik lielu žēlastību Viņš man ir devis un dod katru dienu no jauna. Vienā brīdī ieraudzīju Dievu kā tuvu draugu, kurš man vienmēr ir blakus, vienmēr mani atbalsta un palīdz. Un turpat blakus ieraudzīju sevi, kas tik bieži novēršas un aiziet no šī Drauga. Kad biju ieraudzījusi to šādā veidā, sapratu, ka nevēlos vairs būt tik neuzticams draugs. Vēlos Dievam atbildēt ar to pašu mīlestību, ko Viņš dāvā man. Tādēļ varu teikt, ka kurss “Brīvība Kristū” manī izmainīja un nostiprināja kaut ko ļoti fundamentālu – manas attiecības ar Dievu.”